ZADZWOŃ

+48 736 665 005

Umów się na wizytę

Logo Optyk Wąsik Logo Optyk Wąsik Logo Optyk Wąsik
Logo Optyk Wąsik Logo Optyk Wąsik

O nas

Salon Optyczny Ryszard Wąsik, to lider w dziedzinie ochrony wzroku, oferujący kompleksowe i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie dobrego widzenia.

 

Ogromny postęp technologiczny, jaki zaszedł w ostatnich latach, pozwala, jak nigdy dotąd, zapewnić każdemu komfort i najwyższą jakość widzenia.

 

Dawno dawno temu, los pokierował mnie do szkoły optycznej. Przyznaję, że nie był to świadomy wybór. Jak wszyscy wówczas i pewnie wielu teraz, postrzegałem optyka, jako człowieka w fartuchu, pochylonego nad szlifierką i misternie dopracowującego kształt szkła zamontowanego w oprawkę. Szczęśliwie trafiłem na ludzi którzy „otworzyli mi oczy”. Okazało się, że optyka to ogromna, ciągle rozwijająca się, ewoluująca i dzieląca na specjalności dziedzina wiedzy. Odkryłem optometrię, fizjologię oka, optykę widzenia, nowoczesne technologie produkcji soczewek. Widzenie stało się moją pasją. Od początku swojej działalności, pragnę zapewnić swoim pacjentom kompleksowe i najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania. Stosowanie nowoczesnych urządzeń to tylko część sukcesu. Żadna maszyna nie zrozumie człowieka, dlatego najważniejszy jest zespół specjalistów. Dobierając do współpracy personel, zarówno medyczny jak i pomocniczy, dążę do tego, żeby byli nie tylko najlepsi w swojej dziedzinie ale jednocześnie empatyczni i otwarci w stosunku do pacjentów.

 

Zrozumienie wrażliwości ludzi i pomaganie im to mój nadrzędny cel.

Ryszard Wąsik

ZADZWOŃ

+48 736 665 005

Salon Optyczny Ryszard Wąsik
Iłżecka 1/5
Ostrowiec Świętokrzyski
Pn-Pt 9.00-18.00
So 9.00-14.00
salon@optyk-wasik.pl